Zarezerwuj on-line

Wystarczy tylko kilka kliknięć w formularzu i gotowe! Stolik będzie na Ciebie czekał w wybranym dniu o wybranej godzinie.

Zarezerwuj telefonicznie

Jeśli wolisz, zarezerwuj stolik lub małą salę telefonicznie pod numerem 730 766 100. Podczas rozmowy zapytamy Cię dla ilu osób przygotować stolik i czy masz już swój ulubiony.

Czytaj więcej o małej sali

Szykujesz imprezę lub spotkanie w większym gronie?

Niezależnie czy to spotkanie firmowe, spotkanie rodzinne, czy po prostu wypad z przyjaciółmi w większym gronie. W Pan Pizza zorganizujesz swoją imprezę w osobnym pomieszczeniu dla nawet 22 osób. Jeśli poczujecie taką potrzebę, możecie zamknąć przeszklone drzwi loftowe, zyskując więcej prywatności.

Standardowy czas wynajęcia małej sali to 3 godziny, ale jeśli potrzebujesz więcej czasu, wystarczy, że zaznaczysz to w formularzu, lub poinfromujesz obsługę. Wymagamy wpłaty 300zł zadatku, który w całości przeznaczony jest na Wasze zamówienie. Po imprezie, płacisz tylko rachunek pomniejszony już o zadatek. Tylko jeśli rachunek nie przekroczy zadatku to różnica wchodzi na poczet kosztu wynajmu małej sali (ale zamiast tego możesz zamówić też coś na wynos). Do kwoty zamówienia nie są wliczane dodatki okolicznościowe (np. tort).

Zobacz ofertę imprezową