Zarezerwuj on-line

Wystarczy tylko kilka kliknięć w formularzu i gotowe! Stolik będzie na Ciebie czekał w wybranym dniu o wybranej godzinie.

Zarezerwuj telefonicznie

Jeśli wolisz, zarezerwuj stolik lub salkę telefonicznie pod numerem 730 766 100. Podczas rozmowy zapytamy Cię dla ilu osób przygotować stolik i czy masz już swój ulubiony.

Czytaj więcej o salce

Szykujesz imprezę lub spotkanie w większym gronie?

Niezależnie czy to urodziny, spotkanie rodzinne, firmowe czy po prostu wypad z przyjaciółmi w większym gronie. U Pana Pizzy zorganizujesz swoją imprezę w osobnym pomieszczeniu dla nawet 20 osób. Jeśli poczujecie taką potrzebę, możecie zamknąć przeszklone drzwi loftowe, zyskując więcej prywatności.

Standardowy czas wynajęcia salki to 3 godziny, ale jeśli potrzebujesz więcej czasu, wystarczy, że zaznaczysz to w formularzu, lub poinfromujesz obsługę. Wymagamy wpłaty 200zł zadatku, który w całości przeznaczony jest na Wasze zamówienie. Po imprezie, płacisz tylko rachunek pomniejszony już o zadatek. Tylko jeśli rachunek nie przekroczy zadatku to różnica wchodzi na poczet kosztu wynajmu salki. Do kwoty zamówienia nie są wliczane dodatki okolicznościowe oraz koszt zatrudnienia animatora.

Zobacz ofertę imprezową