Wpadnijcie do Pana Pizzy

Są pizzerie i jest Pan Pizza. Nie musisz wierzyć nam na słowo - przekonaj się sam, odwiedzając nas z Bliskimi i Przyjaciółmi. W nowoczesnym przytulnym wnętrzu każdy z Was spędzi miło czas, a dzieci pobawią się w specjalnie dla Nich przygotowanym kąciku dla dzieci.

Dowozimy

Dla zamówień od 65zł dowóz gratis, a poniżej tej kwoty*:

  • Czerwionka, Stanowice 2zł
  • Leszczyny 3zł
  • Bełk, Czuchów, Dębieńsko, Kamień, Przegędza, Szczejkowice 5zł
  • Książenice, Palowice 7zł
Kącik dla dzieci w pizzerii Pan Pizza Czerwionka-Leszczyny

Kącik dla dzieci

Specjalnie dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy kącik dla dzieci Pana Pizzy. Mogą w nim poznać restaurację "od kuchni": "pokroić" składniki, skomponować, a następnie "upiec" swoją pizzę i podać ją swoim małym Gościom przy stoliczku. Oczekując na posiłek (czy ten prawdziwy, czy zabawkowy) dzieci mogą coś narysować przy sztaludze lub pokolorować w kolorowance. W Ich kąciku znajdą też inne bezpieczne gry i zabawki: układanki, samochodziki, popupy.

Kącik jest na uboczu sali, więc dzieci mogą bawić się bezpiecznie, a Wy możecie spędzić miło czas razem, przy stoliku.

Kącik kawowy

Spędźcie miło czas przy kawie i deserze w naszym kąciku kawowym. Na uboczu przytulna kanapa i fotele, nastrojowe oświetlenie i kawka lub herbatka w ręku.

Sprawdź nasze kawy
Kącik dla dzieci w pizzerii Pan Pizza Czerwionka-Leszczyny
Kącik dla dzieci w pizzerii Pan Pizza Czerwionka-Leszczyny

Salka na imprezy

Szykuje Wam się impreza? Urodziny, spotkanie rodzinne lub firmowe. W osobnym pomieszczeniu możecie zorganizować imprezę na 10 do 20 osób, i jeśli poczujecie taką potrzebę - możecie zamknąć przeszklone drzwi loftowe oddzielając się od pozostałych Gości.

Zarezerwuj salkę bez żadnych dodatkowych opłat:

Zarezerwuj